RMK Makina Sanayi Ltd. Şti.

Kuruluş tarihi: 2009 Merkez:

Bursa işletme hayatına thk lineer sistemleri firmasının otorize distrübütörü olarak başladı.

Makina, otomotiv, havacılık, uzay, telekominikasyon, medikal ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren üretici firmalara hizmet vermeye başladık.

2010 yılından itibaren sürekli gelişerek apex, nabtesco, dynabox, wmh, sit, gerwah, estun markalarının distrübütörlüğünü alarak büyüdük.

Satış orgganizasyonunun yanında müşterilerimizden gelen taleplere karşılık verebilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla teknik büroyu kurduk.

Çözüm ortaklığı anlayışıyla, satış sonrası hizmet birimimizi faaliyete geçirdik.

Misyonumuz

Makina, otomotiv, havacılık, uzay, telekominikasyon, medikal ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren üretici firmalara; Dairesel ve lineer hareket ile ilgili yüksek teknolojili ürünleri, mühendislik hizmetleri ile uygun fiyatlara sunarak; Kalitesizlik maliyetlerini azaltma, verimliliklerini arttırma yoluyla yerel ve global piyasalarda rekabet güçlerini arttırmak için varız.

Vizyonumuz

Dairesel ve lineer hareket ile ilgili yüksek teknolojili ürünlerin satış organizasyonu ve mühendislik hizmetleri alanında Türkiye'de lider firma olmak.

Firma Künyesi

Firma Adı:RMK Makina Sanayi Ltd. Şti.

Adresi:Nilüfer Ticaret Merkezi 2. Alaaddinbey Mh. 637. Sk. Sarp Plaza No: 20 Nilüfer / Bursa

Yetkili Kişi:Murat Kongur

Telefon:0 224 441 21 62 (pbx)

Faks:0 224 441 70 37

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.rmkmakina.com