Bursam Ndt Tıbbi ve Metalurji Cihazlar

BURSAM NDT LTD. ŞTİ. tahribatsız muayene cihazlarını Türkiye’ de üretip geliştirmek amacı ile 2005 yılında Bursa’ da kurulmuştur.

Tahribatsız muayene cihazlarının geliştirilmesi ve hızla gelişen yeni teknolojilere uygun olarak tasarlanması ve üretilmesi için gerekli olan tüm çalışmaları kendi bünyesindeki uzman kadrosu ile yapmaktadır. Üretilen cihazları yurt içinde ve yurt dışında pazarlayarak Türkiye ekonomisine de kazanç sağlayan firmamız sanayinin önde gelen kuruluşlarına yüksek kalite ve uygun fiyatlı cihazları üstün bir hizmet kalitesi ile sağlamak amacıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca yine tahribatsız muayene alanında müşteri ihtiyaçlarının çözümüne yönelik direkt müşteriye özel tasarımlı cihazlar ve prop sistemleri yapılmaktadır

Tahribatsız yöntemlerin, tahribatlı yöntemlere göre daha hızlı olması hemen hemen her sahada kullanılmalarını sağlamıştır. Havacılık Sanayi, Otomotiv Endüstrisi, Askeri uygulamalar, Demir yolları, Petrol ve doğalgaz hatları, Demir Çelik ve Döküm Sektörü ve Kompozit malzemelerin kontrolleri bu geniş yelpazenin içinden alınmış sadece birkaç örnektir. Günümüzde, her türlü metal, seramik ve sentetik malzemeler, tahribatsız malzeme muayenesi yöntemleriyle test edilebilmektedir.

BURSAM NDT olarak amacımız; Kalite Kontrol cihazları uygulamaları için gerekli tüm cihazları yurt içinde üreterek ekonomik ve müşteri istekleri doğrultusunda çalışmaların, üretimin olduğu bütün sektörlere yaygınlaştırılması konusundaki çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmek ve üstün kalite, rakipsiz fiyatlar ve engin tecrübe ile gelen başarı anlayışıyla kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir.

BURSAM NDT olarak, karşılıklı bilgi alışverişinin başarıya götürdüğüne olan inancımızla; sormak istediğiniz, aklınıza takılan her konuda sizi bilgilendirmeye sizinle "iş birliği" yapmaya her zaman hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firma Künyesi

Firma Adı:Bursam Ndt Tıbbi ve Metalurji Cihazlar San. Tic Ltd. Şti.

Adresi:Nilüfer Ticaret Merkezi Sarp Plaza Alaaddin Bey Mh. 637 Sokak No:24 Nilüfer / BURSA

Yetkili Kişi:Hamdi Sağlam

Telefon:0224 443 68 07

Faks:0224 443 68 29

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.bursamndt.com.tr