BEFAŞ Elektrik Elektronik Limited Şirketi

2001 yılında küçük bir girişim olarak kurulduk . Değişen ve gelişen dünyada lojistik hizmetlerinin ve çözüm ortağı olmanın önemini fark ettik. Müşterilerimize en hızlı hizmet vermenin önemini gördük. Cesur ve kararlı adımlar attık. Attığımız adımları tüm müşterilerimizin de desteklemesi ile bu günlere ulaştık. Bugüne gelindiğinde ise birçok saygın müşterimize satış yapıyor ve hizmet sunuyoruz.

Ürünler

Başta elektrik ve elektronik malzemeleri satışı olmak üzere Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) satışı ve Teknik Servis hizmetleri veriyoruz. Dünyaca kabul görmüş ürünlerin bayiliğini yürütüyoruz. Bu markalarla müşterilerimizi buluşturuyor ve çözümler sunuyoruz.

Siz müşterilerimizle birlikte iç müşteri dediğimiz çalışanlarımızın da memnuniyetine önem veriyoruz. Bu amaçla sektörün en modern binasında hizmet sunuyoruz. Büyük hedeflerimiz var daha hızlı yolumuza devam ediyoruz, bizi izlediğiniz sürece gelişim ve değişimlerimiz aynı hızla devam edecektir. Çünkü biz sizin ÇÖZÜM ORTAĞINIZIZ.

Firma Künyesi

Firma Adı:BEFAŞ Elektrik Elektronik Limited Şirketi

Adresi:Nilüfer Ticaret Merkezi 2, Alaaddin Bey Mah., 637 Sok., No: 36 - BURSA

Yetkili Kişi:Ahmet Ertuğrul Çelik

Telefon:+90 224 443 51 80 (Pbx)

Faks:+90 224 443 51 81

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.befaselektrik.com