Sistemar Teknoloji ve Bilgisayar Sistemleri

Ülkemizin sanayi şehri Bursa'da 2003 yılında kurulmuş olan firmamız, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, bilgisayar sektöründe 8 yıldan beri faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir

Müşteri portföyünde gerek kamu kurumları gerekse Türkiye’nin önde gelen firmalarını bulunduran Sistemar Bilgisayar; dünyasının en köklü markalarının Pc, Server, Network, Oem Ürünleri ve Çevre Birimleri gibi donanımlarının satışını yapmakta, teknik desteğini vermekte ve proje çözümlerini üretmektedir.

Gelişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sağladığımız çözüm önerilerimiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti ya da ürünü çok cazip fiyatlarla sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyetin kalıcılığını korumak için gelişen teknoloji ile birlikte gelişimimize devam etmekteyiz. Gelişen teknolojilerin değerli müşterilerimize ulaşması ve fayda sağlaması açısından özveriyle çalışmaktayız.

Firma Künyesi

Firma Adı:Sistemar Teknoloji ve Bilgisayar Sistemleri

Adresi:Nilüfer Tic.Mrk.Karşısı, 2.Alaaddinbey Mah. 637.Sk. No:38 Nilüfer / BURSA

Yetkili Kişi:Atakan Kılıç

Telefon:+90 224 443 73 90

Faks:+90 224 443 73 99

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.sistemar.com.tr