STS Elektrik Bursa Bölge Bayi

STS Elektrik, STS Metal Yapı Elemanları, STSMühendislik, STS Gemi Elektrik Ekipmanları olarak firmamız kablo taşıma sistemleri, gemi tipi kablo taşıma sistemleri, inşaat cephe giydirme bağlantı elemanları ve metal işleme üretim ve satış konusunda faaliyet göstermektedir.

TSE,ISO,CE,GOST kalite belgerine sahip olup;müşteri odaklı "KALİTEYİ MÜŞTERİ YARATIR" ilkesi ile yurtiçi ve yurtdışında sektörün haklı beğenisini kazanmıştır.STS GRUP deneyimli kadrosu.arge, proje yönetimi ve uygulama etüdleriyle üretim yöntemlerini dünya standartlarının gereği olan modern teknoloji ve kalite seviyesini ilke olarak benimsemiş ve uygulamaya devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ürünlerimizi kullanan müşterilerimizden gelen öneri ve yorumlara bağlı olarak tüm çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız kablo taşıma sistemleri, gemi tipi kablo taşıma sistemleri ve inşaat cephe giydirme bağlantı elemanları haricinde metal ilgili her türlü üretim yapmaya elverişli kadro ve makine parkuruna sahiptir. Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurmaya devam etmektedir.

Siz müşterilerimize kalite standartlarına, uygunluk, ekonomiklik, süreklilik, ticarette dürüstlük, imalat yeterlilikleri çerçevesinde en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerine devam edecektir.

Firma Künyesi

Firma Adı:STS Elektrik Bursa Bölge Bayi

Adresi:Niltim II 637.Sok. No:42 Nilüfer/Bursa

Yetkili Kişi:İsmail Yılmaz

Telefon:+90 224 443 11 53

Faks:+90 224 443 65 43

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.stselektrik.com