Balluff Sensör Otomasyon

Balluff Sensör Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ocak 2006’ da faaliyete başlamış olup, 1992 yılında kurulan Mega Teknik Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin yeni ticari ünvanıdır. Türkiye endüstrisinin otomasyon teknolojilerinden yarar sağlayabilecekleri altyapıları oluşturabilmek ve ülke genelinde endüstriyel algılama teknolojileriyle ilgili hizmetlerde bulunmak amacıyla kurulmuştur.

Seçkin müşterileriyle lider otomasyon firmaları arasında kendisine sağlam bir yer edinen Mega Teknik ; müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ünvan değişikliğine giderek Balluff Sensör Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını almıştır.

Balluff GmbH, 1921 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup,endüstriyel otomasyon teknolojileri üretiminde dünyanın önde gelen firmalarından biridir.52 ülkede 1280 çalışanı olan Balluff ‘un 7 ayrı ülkede üretim tesisleri bulunmaktadır. Balluff sensör teknolojisinde dünya lideridir.Ürün grubumuz Bus sistemlerine uyumlu, elektronik ve elektromekanik sensörler, transdüserler ve tanımlama sistemlerini kapsar. Balluff ürünlerinin tamamında güvenilirlik ve yüksek kaliteyi bulabilirsiniz.Bunlar otomasyonun hemen her alanında başarıyı garantileyen vazgeçilmez komponentlerdir. Balluff otomasyonda doğru partnerinizdir.

Otomasyonun ve seri üretimin, ürettiğini satabilmek ve ayakta kalabilmek için ana koşut olduğu günümüz endüstrisinde, giderek artan iş gücü maliyetleri, rekabette sınır tanımayan küresel ticaret anlayışı, esnek ve hızlı üretim yöntemlerini kaçınılmaz kılmıştır. Bu alanda destekleyici unsurlardan en önemlisi endüstriyel otomasyon teknolojileri ve özellikle algılama teknolojilerinden yararlanmaktır.Bu nedenle sensörler alanında uygulama mühendisliği kavramını hayata geçirerek, çözüm odaklı bir hizmet anlayışıyla her geçen gün daha yüksek bir performansa ulaşmayı amaçlıyoruz. Balluff’un uygulama mühendisleri doğru ürün seçiminiz için her zaman yanınızda. Balluff yüksek kalite ve güvenilirlikteki tüm ürünlerinin global üreticisi olmasının yanı sıra, hızlı teslimat, stoktan sevkiyat avantajı, teknik desteği, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla da müşterilerinin partneri olmaya hazır.

Firma Künyesi

Firma Adı:Balluff Sensör Otomasyon

Adresi:Alaattinbey Mh. 637. Sk. No:44 Nilüfer/BURSA

Yetkili Kişi:Esat Yolgeçer

Telefon:0224 441 65 00

Faks:0224 441 41 30

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.balluff.com.tr