Rotek Elektrik Elektronik Bilgisayar Sistemleri

ROTEK OTOMASYON 2004 yılında kurulmuş olup; sürekli gelişen, kendini yenileyen bir yapı içerisinde günümüz teknolojisinin ciddi takipçilerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, bilgi işlem ve otomasyon sistemlerinin kurulması denetlenmesi ve bu sistemler ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Firmamız, endüstriyel otomasyon sektörünün önde gelen PHOENIX, SIEMENS, PANASONIC ve bunun gibi daha birçok firma ürünleriyle sistem çözümleri sağlamaktadır.

Ayrıca PLC, SCADA yazılımı, veri takip sistemleri, endüstriyel elektrik proje tasarımları, özel makine otomasyonu ve makine imalat işleri de yapmaktadır. ROTEK OTOMASYON, konusunda 20 yıllık tecrübesi olan dinamik kadrosuyla teknolojik yapılanmaya açık olma duyarlılığı ile pek çok projeye imza atmıştır.

Firmamız; TÜBİTAK, KOSGEB destekli birçok projede aktif olarak yer alarak bu projelerin başarı ile sonuçlanmasını sağlamıştır.

2007 yılı itibari ile PHONEIX CONTACT ile sistem entegratörlüğü anlaşması yapmıştır.

Firma Künyesi

Firma Adı:Rotek Elektrik Elektronik Bilgisayar Sistemleri

Adresi:Alaattinbey Mh. 636. Sk. No:21 Nilüfer/BURSA

Yetkili Kişi:Selami Balkan

Telefon:0224 443 43 76

Faks:0224 443 00 29

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.rotekotomasyon.com