Würth Aktif Market

Würth Sanayi Ürünleri Tic.Ltd.Şti. Türkiye’de 1989 yılında Otomotiv Bölümü ile kurulmuştur. İlerleyen yıllarda Metal, Ahşap ve İnşaat bölümleri ve bunların altında yer alan uzmanlık dallarıyla faaliyet göstermeye devam eden Würth, bugün Türkiye genelinde yaklaşık 700 kişilik satış ekibi, 65 kişilik idari kadrosuyla 113.000’den fazla müşterisine hizmet vermektedir.  Merkezi İstanbul Büyükçekmece’de bulunan Würth’ün, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Konya, Kayseri, Malatya, Samsun ve İstanbul Maltepe’de Bölge İrtibat Büroları bulunmaktadır.

Würth’ün ürün grubu bağlantı elemanları, civatalar, vidalar, somunlar, pullar, rondelalar, contalar, pimler, perçinler, dübeller, kablo uçları, kablo bağları, makaronlar, aydınlatma ürünleri, piller, hortumlar, kelepçeler, dübeller, kimyasal ürünler, bakım ve temizlik ürünleri, yağlayıcılar, yapıştırıcılar, bantlar, kesme, delme ve aşındırma ürünleri, lehim ve kaynak malzemeleri, el aletleri, ölçme aletleri, arıza tespit cihazları, elektrikli ve havalı makineler, depolama ve raf sistemleri, iş güvenliği ürünleri, otomotiv ürünleri, mobilya aksesuarları, inşaat ürünlerinden oluşmaktadır.

Şirket aynı zamanda, "Würth Aktif Market" adını verdiği,  sayısı 40'a ulaşan  perakende satış mağazalarıyla da, Türkiye'nin değişik bölgelerinde hizmet vermektedir.

Firma Künyesi

Firma Adı:Würth Aktif Market / Nilüfer

Adresi:Alaattinbey Mah. Nilüfer Tic. Merkezi 70. Sok. 30/B 16120 Nilüfer/Bursa

Yetkili Kişi:Tarık Bahtiyar Beysi

Telefon:0224 443 69 77

Faks:0224 443 69 88

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.wurth.com.tr