Mekteksan Teknik Hirdavat San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.

1991 Yılında Bursa'da TEKSAN (Teknik Sanayi) Hasan AKER adı altında kurulup 1993 yılında isim tescili ile MEK (Makine Endüstri Kimya ) eklemesi ile MEKTEKSAN LTD. ŞTİ. olarak konusunda devamlı yenilik,kalite ve hizmet anlayışını gelişen teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurma ilkesini ön planda tutmuş ve çalışmalarına bu doğrultuda devam etmiştir. İstikrarlı çıkışları ile satmakta olduğu ürünlerini 1998 yılında ithalatçı firma konumuna gelip bugün hâlâ NAREX - SOMET - GSP - POLDİ - ZPS - KTOOLS - KINEX gibi firmalarla ithalatını sürdürmektedir. Birçok yurtiçi bayilikleri olan MİTSUBİSHİ - EROGLU - BACHO - TAKIMSAŞ - HRF markaları ile müşterisine zamanında cevap verebilmek için geniş bir stok yelpazesine sahip olan kuruluşumuz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi anlayışı ile her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin yanında olan kuruluşumuz,kalitesinde ödün vermeyen fizmalarla çalışmakta olup,her türlü istek ve sorularınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir.

MEKTEKSAN LTD. ŞTİ. teknik malzeme (yardımcı sarf malzeme) satışını üstlenen bir şirket olarak,sektöründe liderliği sürdürme ve sürekliliği sağlayıp pazarlama ve satış politikasını müşteri isteklerine uygun,çevreci "yaşat,yaşattır" ilkesi "bağlı ol,bağımlı kalma" yönetim tarzı ile gücünü müşteriden alarak sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.

MEKTEKSAN LTD. ŞTİ.'nin geçmiş deneyimleri,topluma,müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumlululuklarını yerine getirmede en önemli unsurun "KALİTE" anlayışı olduğunu göstermiştir.Globalleşmenin getirdiği rekabet ortamında kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi ve gelişmesi için Kalite Yönetim Sistemi'nin gerekli olduğu bilinci içinde olan firmamız,sistemini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Standardına göre yapılandırmıştır.

Firma Künyesi

Firma Adı:Mekteksan Teknik Hirdavat San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.

Adresi:Alaaddin Bey Mah. Nilüfer Ticaret Merkezi Pazar Cd. 70 Sk. No:30/B BURSA

Yetkili Kişi:Hasan Aker

Telefon:0224 441 88 94 - 0224 441 88 95

Faks:0224 441 88 21

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web Site:www.mekteksan.com.tr